Zadzwoń dziś +48 723 333 633

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Pon-Piąt: 8:00 – 16:00   
Sob-Nied: Zamknięte

Lokalizacja

ul. Lucerny 80 IV B

04-687 Warszawa

O nas Vetregen

VetRegen  to pierwszy w Polsce bank i laboratorium komórek macierzystych pozyskiwanych z tłuszczu i pępowin, dla zwierząt. Jesteśmy pionierami wykorzystania regeneracyjnych komórek macierzystych w medycynie weterynaryjnej w Europie.

Poprzez zastosowanie technologii i zdobyczy intelektualnych  nowej gałęzi medycyny – medycyny regeneracyjnej, redukujemy ryzyko utraty wartości koni sportowych i wyścigowych w wyniku doznanych kontuzji.


Zastosowanie komórek macierzystych przynosi bardzo dobre efekty  w leczeniu wielu rodzajów schorzeń narządów ruchu u psów i kotów.


VetRegen powstał w odpowiedzi na potrzebę znajdowania coraz skuteczniejszych i nieinwazyjnych metod leczenia zwierząt. Działalność VetRegen została oparta o wyniki najnowocześniejszych, niezależnych i wiarygodnych badań dotyczących skuteczności medycyny regeneracyjnej oraz naszym wieloletnim międzynarodowym doświadczeniu w najnowszych technologiach medycyny laboratoryjnej.


Wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów VetRegen gwarantuje kadra wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników, stale poszerzających swoje kwalifikacje przez pracę w jednostkach przeszczepiających oraz udział w ustawicznych szkoleniach.

Naszą misją jest poprawa warunków leczenia i jakości życia zwierząt poprzez dostarczenie rozwiązań technologicznych i edukacyjnych dla weterynarzy i rehabilitantów weterynaryjnych.